Rozwijamy ludzi i doskonalimy kompetencje

O FIRMIE

Firma BE WISE realizuje szkolenia, warsztaty oraz konferencje w obszarze tematów związanych z zarządzaniem technicznym, utrzymaniem ruchu i dobrymi praktykami inżynierskimi. Proponujemy innowacyjne podejście do systemu kształcenia kadr inżynierskich, a ofertę kierujemy zarówno do indywidualnych profesjonalistów chcących poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności, jak i do firm, które pragną w przemyślany sposób podnieść kwalifikacje swoich specjalistów i menedżerów. Podczas szkoleń nasi eksperci dzielą się z uczestnikami merytoryczną wiedzą popartą przykładami i realnymi wynikami z zakładów produkcyjnych.

Dzięki 10-letniemu doświadczeniu w organizacji targów, warsztatów i konferencji dla przemysłu posiadamy bardzo dobrą znajomość branży technicznej i współpracujemy z firmami inżynierskimi w zakresie szkoleń i wdrożeń w wielu zakładach przemysłowych. 

Szkolenia organizowane przez BE WISE prowadzone są przez najlepszych ekspertów z poszczególnych dziedzin, którzy mają nie tylko wieloletnie doświadczenie trenerskie, lecz także bogatą wiedzę popartą udanymi wdrożeniami inżynierskimi. Zawsze analizujemy potrzeby naszych klientów a organizowane szkolenia, warsztaty i konferencje są tak przygotowywane by ich uczestnicy wynieśli z nich jak największą dawkę praktycznej wiedzy. 

Szkolenia organizujemy zarówno w naszej siedzibie w Krakowie, jak również u klientów na terenie całej Polski. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach (od kilku do kilkunastu osób). Staramy się, aby miały one charakter praktyczny i odbywały się przy aktywnym udziale wszystkich uczestników. Każdy z nich otrzymuje materiały poszkoleniowe, a także dyplom ukończenia szkolenia. Pragniemy by nasze działania przynosiły korzyści naszym klientom i ich organizacjom, a we współpracy kładziemy nacisk na zaangażowanie, elastyczność i profesjonalizm.

Zacznij współpracę z Be Wise i wybierz wiedzę dla najlepszych!

Skontaktuj się z nami

Nowe pole

Biuro

ul. Puszkarska 9
30-644 Kraków

Godziny pracy

Pn – Pt: 9:00 – 17:00

Kontakt

+48 668 814 023
biuro@bewise.com.pl