Rozwijamy ludzi i doskonalimy kompetencje

PARTNERZY

HR WISE Sp. z o.o.

HR WISE to firma doradztwa personalnego specjalizująca się w rekrutacji inżynierów oraz pracowników technicznych na stanowiska niższego i wyższego szczebla. Firma poszukuje pracowników metodą search&selection, direct search i executive search. HR WISE współpracuje z klientami na terenie całej Polski, organizuje również szkolenia techniczne i wdrożeniowe na stanowiska pracy oraz szkolenia z obszarów umiejętności menedżerskich, społecznych oraz komunikacyjnych dla pracowników technicznych. Dzięki współpracy z uczelniami i szkołami kształcącymi inżynierów, HR WISE pomaga w zaplanowaniu kariery zawodowej osób stawiające pierwsze kroki na rynku pracy. Jeśli poszukujesz pracy lub pracownika to HR WISE jest idealnym partnerem dla Ciebie.

www.hrwise.pl

I-Care Polska Sp. z o.o.

Firma inżynierska o zasięgu globalnym zajmującą się wsparciem działów utrzymania ruchu pod kątem szeroko rozumianej niezawodności parków maszynowych. I-Care to zespół doświadczonych inżynierów, który dba o proaktywne i predykcyjne utrzymanie ruchu w zakładach przemysłowych. Dzięki połączeniu eksperckiej wiedzy, technik PdM i zaawansowanych technologicznie urządzeń pomiarowych zapewnia usługi i produkty najwyższej jakości.

I-Care wykonuje m.in. dedykowane ekspertyzy, plany konserwacji maszyn, instrukcje przezbrojeń. Zajmuje się również gospodarką smarowniczą i pracami korekcyjnymi (wyważanie, osiowanie). Uzupełnieniem oferty I-Care Polska jest outsourcing utrzymania ruchu, a także pakiet szkoleń dla kadry inżynierskiej z zakresu zapobiegania nieplanowanym awariom i przestojom w parkach maszynowych. I-Care to eksperci w inżynierii niezawodności!

www.icareweb.com/pl

UE SYSTEMS EUROPE B.V.

UE Systems to światowy lider wśród producentów detektorów ultradźwiękowych od 1973 roku. Posiadamy biura handlowe w Europie, Azji, Bliskim Wschodzie i obu Amerykach.  Działa dla nas globalnie ponad 200 dystrybutorów. Detektory ultradźwiękowe UESystems służą do detekcji wycieków sprężonych gazów, inspekcji odwadniaczy parowych i zaworów, badania stanu łożysk i ich poprawnego smarowania oraz detekcję wyładowań elektrycznych. Udostępniamy darmowe oprogramowanie umożliwiające tworzenie baz danych, ścieżek pomiarowych, raportów oraz analizę dokonanych pomiarów.

www.uesystems.pl

POWDER&BULK

Powder&Bulk to specjalistyczny magazyn branżowy adresowany do firm przemysłowych powiązanych z tematyką materiałów sypkich i masowych oraz utrzymania ruchu, obecny w Polsce od ponad 10 lat. Na łamach czasopisma prezentowane są najnowsze rozwiązania techniczne i technologiczne w zakresie procesów przemysłowych, logistyki i transportu, mających zastosowanie w przemyśle materiałów sypkich i masowych. Każde wydanie Powder&Bulk dystrybuowane jest wśród specjalistów z działów technicznych największych polskich przedsiębiorstw przemysłowych oraz podczas największych imprez targowych i konferencji w kraju i za granicą.

www.powderandbulk.com.pl

Skontaktuj się z nami

Nowe pole

Biuro

ul. Puszkarska 9
30-644 Kraków

Godziny pracy

Pn – Pt: 9:00 – 17:00

Kontakt

+48 668 814 023
biuro@bewise.com.pl